Tabulka výsledků:

Astronomická olympiáda - kategorie EF - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Linhart Lukáš 1
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Svoboda Tomáš 2
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Drábek Antonín 3
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Habrnál Martin 4
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Martynek Petr 5
62331418 Základní škola a Mateřská škola Dělnická Sokolovská 1758 Karviná PSČ: 73506 Francúz Marek 6
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Jochim Ondřej 7
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Kubik Rudolf 8
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Havrlant David 9
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kreutziger Tomáš 10
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Brus Jiří 11
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Gřunděl Robin 12
70999236 Základní škola Ilji Hurníka Ochranova 1244 Opava PSČ: 74601 Valášek Petr 13
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Luzar Jan 14
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Maslowski Marek 15
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Volný Tomáš 16
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Olchawski Matěj 17
62348337 Základní škola Bulharská 1532 Ostrava PSČ: 70800 Staník Lukáš 18
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Horečka Viliam 19
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Širůček Ondřej 20
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Rubišarová Kateřina 21
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Jozek Vojtěch 22
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Janoušek Tomáš 23
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Vodný Antonín 24
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Widenka Daniel 25
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kruťa Ondřej 26
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Feilhauer Jakub 27
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Vašátko Vojtěch 28
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Gavlová Lucie 29
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Recmaniok Adam 30
62331418 Základní škola a Mateřská škola Dělnická Sokolovská 1758 Karviná PSČ: 73506 Blahut Radovan 31
47813032 Základní škola U Hřiště 1242 Opava PSČ: 74706 Šindlářová Sabina 32
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Pobucký Matěj 33
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Jursová Magdaléna 34
62331418 Základní škola a Mateřská škola Dělnická Sokolovská 1758 Karviná PSČ: 73506 Rusz Vojtěch 35
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Janecký Petr 36
48004561 Základní škola a MŠ Majakovského Majakovského 2219 Karviná PSČ: 73401 Jastrzembski Martin 37
60784512 Masarykova ZŠ a MŠ Komenského 607 Český Těšín PSČ: 73701 Loubal Vojtěch 38
62331418 Základní škola a Mateřská škola Dělnická Sokolovská 1758 Karviná PSČ: 73506 Gabler Sebastian 39
48004561 Základní škola a MŠ Majakovského Majakovského 2219 Karviná PSČ: 73401 Juřička David 40
62331418 Základní škola a Mateřská škola Dělnická Sokolovská 1758 Karviná PSČ: 73506 Tomala Adam 41
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Chorobik Jan 42
62348337 Základní škola Bulharská 1532 Ostrava PSČ: 70800 Saviola Dorota 43
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Hlisnikovský Šimon 44
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Slípek Jakub 45
60784512 Masarykova ZŠ a MŠ Komenského 607 Český Těšín PSČ: 73701 Funioková Adéla 46
60784512 Masarykova ZŠ a MŠ Komenského 607 Český Těšín PSČ: 73701 Římánková Aneta 47
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Daňa Matěj 48
48004201 Základní škola Školní 862 Orlová PSČ: 73514 Kubo Matěj 49
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Strakoš Jakub 50
48004201 Základní škola Školní 862 Orlová PSČ: 73514 Ligus Martin 51
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Chrostek Martin 52
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Jakubík Vojtěch 53
48004201 Základní škola Školní 862 Orlová PSČ: 73514 Kubinová Julie 54
47813032 Základní škola U Hřiště 1242 Opava PSČ: 74706 Scheidel Martin 55
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Frydrych Vojtěch 56
70989061 Základní škola Paskovská 46 Ostrava PSČ: 72000 Stacha Robin 57
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Heryán Michal 58
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Dobeš Jakub 59
48004201 Základní škola Školní 862 Orlová PSČ: 73514 Remková Markéta 60
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Klos František 61
70999236 Základní škola Ilji Hurníka Ochranova 1244 Opava PSČ: 74601 Klubalová Adéla 62
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Lakota Ondřej 63
60784512 Masarykova ZŠ a MŠ Komenského 607 Český Těšín PSČ: 73701 Jendrulek Pavel 64
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Šrajer Matěj 65
70999236 Základní škola Ilji Hurníka Ochranova 1244 Opava PSČ: 74601 Svoboda Rafael 66
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Hýbel Jakub 67
62331418 Základní škola a Mateřská škola Dělnická Sokolovská 1758 Karviná PSČ: 73506 Hanusek Adam 68
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Farník Václav 69
70999180 Základní škola Boženy Němcové 1317 Opava PSČ: 74601 Ruský Filip 70
62331418 Základní škola a Mateřská škola Dělnická Sokolovská 1758 Karviná PSČ: 73506 Zmija Martin 71
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Repko Ondřej 72
62348337 Základní škola Bulharská 1532 Ostrava PSČ: 70800 Graffy Adam 73
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hrbáč Tomáš 74
48004201 Základní škola Školní 862 Orlová PSČ: 73514 Sedlák Pavel 75
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Nowak Matyáš 76
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hýžová Anna 77
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Něníčková Andrea 78
70645515 Základní škola Školní 477 Vrbno pod Pradědem PSČ: 79326 Tomčíková Eliška 79
47813032 Základní škola U Hřiště 1242 Opava PSČ: 74706 Seemann Jan 80
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Jurašková Klára 81
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Gorná Lucie 82