Tabulka výsledků:

Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Dočekal Robin 1
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Jílek Michal 2
70999252 Základní škola Otická 722 Opava PSČ: 74601 Sandtner Jonathan 3
48161047 Základní škola Štefánikova 448 Pardubice PSČ: 53002 Provazník Pavel 4
47657022 Základní škola Heyrovského 460 Olomouc PSČ: 77900 Ondrák Vojtěch 5
49418815 Základní škola Očovská 3835 Hodonín PSČ: 69501 Švehla Michael 6
72545461 Základní škola a Mateřská škola Školní 419 Těrlicko PSČ: 73542 Kudela Alexandr 7
61388408 Základní škola Donovalská 1684 Praha 4 PSČ: 14900 Galcev Maxim 8
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Kocanda Tomáš 9
47934409 Základní škola Slovan Zeyerova 3354 Kroměříž PSČ: 76701 Stoklasová Amálie 10
49156608 Základní škola Školní 666 Luhačovice PSČ: 76326 Pavelka Ondřej 11
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Vargová Anežka 12
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Leinveberová Dita 13
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Habor Bohdan 14
69979081 Základní škola Švabinského 1702 Sokolov PSČ: 35601 Rozmuš Jaroslav 15
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Ondrušek Petr 16
47611880 Základní škola Gutova 1987 Praha 10 PSČ: 10000 Heřmánek Jakub 17
71002057 Základní škola Šumice 113 Šumice PSČ: 68731 Březinová Kamila 18
47858354 Základní škola Velká Dlážka 914 Přerov PSČ: 75002 Létal Lukáš 19
00876275 Základní škola J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Mazačová Magda 20
46390529 Masarykova základní škola Vrchlického 236 Velký Osek PSČ: 28151 Průcha Martin 21
72545461 Základní škola a Mateřská škola Školní 419 Těrlicko PSČ: 73542 Válková Hana 22
47858354 Základní škola Velká Dlážka 914 Přerov PSČ: 75002 Lenoch Arnošt 23
44555482 Základní škola a Mateřská škola Nová 1432 Ústí nad Labem PSČ: 40003 Kozma Jiří 24
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Navrátilová Adéla 25
60436221 První jazyková základní škola v Praze 4 Horáčkova 1100 Praha 4 PSČ: 14000 Košťálová Ema 26
70984786 Základní škola Ivana Sekaniny 1804 Ostrava PSČ: 70800 Foltín Ondřej 27
00848191 Základní škola Komenského 609 Odry PSČ: 74235 Blažková Markéta 28
60338571 Základní škola tř. Spojenců 702 Olomouc PSČ: 77900 Kůr Richard 29
75005760 Základní škola Komenského 232 Březová PSČ: 35601 Hrušková Marie 30
71008080 Základní škola Štefánikova 2514 Zlín PSČ: 76115 Krausová Karolína 31
70981469 Základní škola Jižní předměstí Rokycany Čechova 855 Rokycany PSČ: 33701 Čarnogurský Jakub 32
46773401 Základní škola U Stadionu 522 Litoměřice PSČ: 41201 Žáček Pavel 33
69979081 Základní škola Švabinského 1702 Sokolov PSČ: 35601 Kupčík Albert 34
61989991 Základní škola Dr. Hrubého 319 Šternberk PSČ: 78501 Zona David 35
44553145 Základní škola Rabasova 3282 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Jaegerová Anna 36
70941572 2. základní škola Komenského 298 Napajedla PSČ: 76361 Prokopová Tereza 37
70987441 6. základní škola Cheb Obětí nacismu 1127 Cheb PSČ: 35002 Bydžovská Eliška 38
75028875 Základní škola Troubelice 313 Troubelice PSČ: 78383 Gabriel Karel 39