Tabulka výsledků:

Matematická soutěž Náboj - karegorie SŠ Junioři - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Blažek Adam 1
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Hubínková Klára 1
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Pirnosová Eliška 1
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Sladký Ondřej 1
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Tocháčková Tereza 1
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Richter Martin 2
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Pernicová Klára 2
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Kalvoda Jiří 2
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Janáček Václav 2
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Dvořáčková Klára 2
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Růžička Jan 3
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Petr Jakub 3
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Mišinová Magdaléna 3
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Hůlek Filip 3
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Fukala Viktor 3
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Dedek Martin 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Kuthan Jiří 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Pravda Kryštof 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Sedmera Martin 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Swart Benjamin 4
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Votruba Vojtěch 5
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Veškrna Lukáš 5
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Ustinov Nikita 5
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Šafránek Matouš 5
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Dosedla Petr 5
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Fürst Marek 6
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Jedlička Jakub 6
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Stupka Václav 6
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Žáčková Adéla Karolína 6
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Zavoral Patrik 6
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Válková Kateřina 7
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Pavelka Adam 7
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Janošík Vojtěch 7
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Fof Martin 7
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Boček Martin 7
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Lukovský Jan 8
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Močkoř Jiří 8
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Mohelník Vojtěch 8
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Sakajev Konstantin 8
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Szymik Ondřej 8
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Salavcová Hana 9
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Salavcová Anna 9
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Šabaka Libor 9
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Rychtera Jan 9
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Lang Matěj 9
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Brada Tomáš 10
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Dvořák Filip 10
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Macek Matěj 10
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Mittner Richard 10
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Nováček Martin 10
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Postava Štěpán 11
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Kneifl Mikuláš 11
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Czinege Daniel 11
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Čermáková Marta 11
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Bravanský Michal 11
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Vodseďálek Štěpán 12
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Ptáček Matěj 12
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Havlík Kryštof 12
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Chwiedziuk Ondřej 12
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Čejka Ondřej 12
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Balla Filip 13
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Kořínek Michal 13
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Ondřej Štěpán 13
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Ptáček Jan 13
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Výborný Václav 13
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Svoboda Radek 14
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Novák Michal 14
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Kučera Mikuláš 14
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Kostrhon Daniel 14
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Jakeš Hynek 14
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Knápek Josef 15
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Malcharcziková Eliška 15
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Poledník Matyáš 15
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Tomaszewiczová Lucie 15
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Zhasil Ondřej 15
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Reichertová Lucie 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Heroudková Adéla 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Halaštová Michaela 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Devát Jakub 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Bušová Jana 16
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Dostalíková Amálie 17
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Onderková Vendula 17
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Pecháčková Anna 17
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Poljak Darian 17
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Ulehla Vít 17
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Varga Tamás 18
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Surjomartono Michal 18
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Paleta Vojtěch 18
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Hromádko David 18
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Dohnalová Barbora 18
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Čelechovský Matěj 19
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Matulová Kateřina 19
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Slavíček Radek 19
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Smažinka Petr 19
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Šponer David 19
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Záhorec Jan 20
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Salava Vít 20
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Pazourek Jaroslav 20
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Lebeděv Vladislav 20
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Laube Tomáš 20
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Svrček Benjamin 21
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Kubesa Matěj 21
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Koflák Jaromír 21
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Ferenz David 21
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Bednář Dominik 21
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Cao Jana Thanh Huyen 22
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Krčmáriková Veronika 22
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Sokolová Nikola 22
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Štefaník Marek 22
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Vahalová Agáta 22
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Smelík Aleš 23
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Šarocký Martin 23
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Polák Vojtěch 23
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Petrásková Renáta 23
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Dohnal Vojtěch 23
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Babych Vladyslav 24
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Fürstenzeller Adam 24
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Palán Robin 24
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Smejkal Tomáš 24
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Staňková Tereza 24
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Veselý Lukáš 25
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Ruml Matěj 25
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Nezveda Viktor 25
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Losinský Martin 25
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Hrubý Jakub 25
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Jakub Vybíral 26
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Jan Drašnar 26
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Michal Drašnar 26
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Michal Žáček 26
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Tobiáš Ziegler 26
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Volf Kryštof 27
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Tretera Jan 27
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Kos Vojtěch 27
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Herold Petr 27
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Douša Matěj 27
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Bálek Josef 28
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Hortlík Štěpán 28
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Kavička Petr 28
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Matějka Alan 28
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Štorek Ondřej 28
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Ribarovski Dejan 29
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Pospíšil Adam 29
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Hamouz Kryštof 29
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Dienstbierová Adéla 29
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Brousil Marek 29
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Riedl Jan 30
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Moravčíková Hana 30
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Kalina Dalibor 30
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Janíková Lenka 30
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Hrdinová Sára 30
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Antonín Hejný 31
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Denisa Baraníková 31
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Ondřej Veselý 31
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Tomáš Burian 31
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Vojtěch Zeller 31
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Zeman Pavel 32
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Podrápský David 32
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Pechar Hugo 32
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Müller Petr 32
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Krippnerová Lenka 32
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Dinh Dao Duc 33
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Maštera Václav 33
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Meyerová Simona 33
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Podlipný Jan Vladimír 33
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Voborníková Lenka 33
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Vidlák Jan 34
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Pchálková Aneta 34
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Kološ Vít 34
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Hráček Ondřej 34
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Cmiel Martin 34
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Blažek Matouš 35
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Chu Tommy 35
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Růžička Šimon 35
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Šafář Matěj 35
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Voldřichová Anita 35
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Oškera Dominik 36
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Novák Marek 36
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Modrovský Jan 36
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Jevčák Jan 36
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Fiala Vilém 36
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Dřevo Jakub 37
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Janoušek Štěpán 37
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Neprašová Natálie 37
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Pech Michal 37
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Petriláková Anežka Rozárie 37
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Váňa Jakub 38
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Mlčoušek Jakub 38
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Lev Petr 38
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kučera Lukáš 38
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kasala Petr 38
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Zemanová Klára 39
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Zamazalová Barbora 39
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Šíma Dominik 39
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Novotný Daniel 39
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Melišík Martin 39
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Filipská Tereza 40
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Pudil Lukáš 40
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Ryšavý Michal 40
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Šídová Michaela 40
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Soukupová Klára 40
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Temiak Filip 41
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Pomije Petr 41
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Kysela Martin 41
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Kupčák Tomáš 41
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Dvořák František 41
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Bialožyt Marek 42
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Ježek Jan 42
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Kantorová Anna 42
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Swienczyk Samuel 42
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Tomoszek Lukáš 42
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Schwan Marek 43
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Pchálek Štěpán 43
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Krautwurst Petr 43
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Korzonek Lukáš 43
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Antoš Samuel 43
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Flídr Martin 44
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Flídr Tomáš 44
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Kříž Tomáš 44
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Lička Vojtěch 44
70259861 Gymnázium Svatopluka Čecha 683 Kojetín PSČ: 75201 Takač Michal 44
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Šesták Jan 45
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Košner Richard 45
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Heger Tomáš 45
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Grulich Jaroslav 45
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Čermák Marek 45
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Fešar Tomáš 46
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Khýr Matyáš 46
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Šikula Marek 46
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Šlosárek Filip 46
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Španger Jakub 46
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Poláček Vojtěch 47
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Němec Jan Josef 47
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kimlová Anna 47
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hubený Jan 47
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Gajdoš Matěj 47
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Gregorová Marika Julie 48
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Gylden Alexandra 48
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Morovicsová Katka 48
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Procházková Anežka 48
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Veselý Tomáš 48
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Vozáková Kateřina 49
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Sedlák Martin 49
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Oravová Petra 49
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Garncarz Martin 49
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Čajan Tomáš 49
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Ekart Vladimír 50
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Kučera Jakub 50
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Pavluv David 50
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Pribáň Vojtěch 50
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Sedláček Jakub 50
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Volf Eduard 51
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Šteinfest Šimon 51
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Šmíd David 51
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Šlapák David 51
46708812 Doctrina- Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Modrá Hana 51
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Holub Matěj 52
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Jakůbek Kryštof 52
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Máca Filip 52
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Staněk Ondřej 52
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Veselý Miroslav 52
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Žežule Ondřej 53
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Horová Jana 53
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Hladká Gabriela 53
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Franeková Věra 53
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Dobiášová Anna 53
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Czepczorová Karolína 54
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Gabrysz Adam 54
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Horňák Dominik 54
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Spratek Vojtěch 54
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Vrabelová Marie 54
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Skoumalová Veronika 55
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Kujal Ondřej 55
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Handlovič Milan 55
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Hamplová Martina 55
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Brus Daniel 55
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Klajl Petr 56
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Niessig Marek 56
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Šimůnek Ondřej 56
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Šťastná Antonie 56
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Vrba Martin 56
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Šulc Petr 57
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Pavelka Radek 57
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kutheilová Natálie 57
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kökert Jan 57
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Broul Marek 57
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Hoštička Adam 58
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Klenovcová Sára 58
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Maroušková Nikola 58
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Valentová Eliška 58
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Zákostelecký Vít 58
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Walz Ondřej 59
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Poláček Jakub 59
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Pacák Jan 59
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Le Huy Cuong 59
61342645 Gymnázium Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Koudelka Matěj 59
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Salčák Tomáš 60
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Nagy Ladislav 60
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kružberský Jakub 60
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Červený Martin 60
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Alexa Tomáš 60
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Humpolová Alice 61
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Kundrata Jan 61
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Mačková Lada 61
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Zádrapová Adéla 61
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Vít Langer 62
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Markéta Vlčková 62
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Jiří Szotkowski 62
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Jakub Charvot 62
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Adam Gabzdyl 62
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Gřesová Zuzana 63
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Mec Kryštof 63
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Nalepa Mikuláš 63
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Saforková Kristýna 63
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Vilimovský Dan 63
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Šklíbová Veronika 64
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Novák Filip 64
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Locker Daniel 64
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Drtík Vincent 64
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Čermáková Petra 64
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Sedláková Václava 65
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Krůs František 65
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Dung Le Duc 65
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Doan Tien Tai 65
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Čekan Jakub 65
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Cempírek Jaroslav 66
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Obozov Daniel 66
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Randák Richard 66
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Vincíbr Vojtěch 66
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Vokáč František 66
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Trhlík Filip 67
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Tobolík David 67
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Schröpfer František 67
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Mikeš Jakub 67
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Dulanský Ondřej 67
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Bittner Pavel 68
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Houdek Kamil 68
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Marek Jakub 68
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Nurymov Allan 68
61385409 Střední průmyslová škola elektrotech. V úžlabině 320 Praha 10 PSČ: 10000 Špaček František 68
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Zeman Rostislav 69
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Tomaštíková Jana 69
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Kluz René 69
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Dubiak Dominik 69
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Buchtová Jana 69
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Arltová Eliška 70
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Lehečková Veronika 70
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Mezera Matěj 70
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Rubáš Richard 70
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Růžička Jan 70
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Tomšej Petr 71
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Šebesta Martin 71
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Kuchařík Michal 71
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Karas Lukáš 71
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Chytil Robert 71
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Müller Filip 72
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Pavlica Marek 72
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Pavová Karla 72
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Tomáš Fritzl 72
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Trávníček Filip 72
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Svoboda Jan 73
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Svárovský Michal 73
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Rutterle Jan 73
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Malý Jiří 73
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Dutý Šimon 73
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Valigura Matyáš 74
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Taněv Šimon 74
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Kohout Matyáš 74
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Karásek Jan 74
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Hora Jakub 74
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Cidlinská Dora 75
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Daňková Martina 75
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Jirmusová Veronika 75
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Kalandra Ondřej 75
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Trnečka Jan 75
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Zicha Jan 76
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Porazil Vít 76
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Kyselová Michaela 76
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Heřmánek Jan 76
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Fried Martin 76
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Kalista Jakub 77
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Pučil Martin 77
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Pučil Petr 77
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Sokolovskyi Mykola 77
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Štěpánek Filip 77
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Toman Martin 78
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Souček Lukáš 78
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Pipek Štěpán 78
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Pavlík Vít 78
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Hnulík Svatopluk 78
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Hubač Lukáš 79
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Michálek Jakub 79
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Novák Vojtěch 79
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Pour Matěj 79
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Stropnický Martin 79
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Šotkovský Jakub 80
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Smelík Adam 80
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Maslowská Lucie 80
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kročková Alena 80
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kaňoková Martina 80
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Janata Michal 81
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Lanta Tom Lukas 81
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Novotný Matěj 81
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Trejtnar Tomáš 81
06668364 Zem. akademie a Gymn. Hořice - SŠ a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Zachar Erik 81
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Pekár Matěj 82
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Geržičák Daniel 82
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Dohnal Michal 82
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Chyba Eduard 82
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Bráblík Petr 82
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Novák Michal 83
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Kratochvíl Matěj 83
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Hlavatý Vojtěch 83
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Dürrhammer Daniel 83
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Čížek Jan 83
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Cibulka Tadeáš 84
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Mezihoráková Hana 84
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Otmar Antonín 84
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Otmarová Anna 84
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Paseková Anna 84
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Trhlík Vladan 85
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Kulvejt Bohumil 85
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Kohoutek Oldřich 85
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Janda Benedikt 85
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Havlíček Albert 85
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Barnet Patrik 86
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Čamek Lukáš 86
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Čech Denis 86
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Kozelek Jan 86
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Lacina Vojtěch 86
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Šimíček Denis 87
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Návratová Adéla 87
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Kastowsky Kryštof 87
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Cigánová Anna 87
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 586 Hlučín PSČ: 74801 Baturný Hynek 87
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Gregora Filip 88
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Kupsa Matěj 88
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Říha Vladimír 88
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Šilarová Michaela 88
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Srp Vojtěch 88
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Rymarchuk Rostyslav 89
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kolčová Kateřina 89
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Hluštíková Barbora 89
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Hlaváčková Laura 89
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Bartáková Jana 89
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Bláhová Josefina 90
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Cibulková Eliška 90
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Najmanová Anežka 90
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Neumannová Eliška 90
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Tvrzníková Lucie 90
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Němeček Jáchym 91
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Kudela Šimon 91
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Jurek František 91
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Hromada Denis 91
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Chromík Ondřej 91
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Wenclowský Tomáš 92
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Vendlberger Tomáš 92
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Umlaufová Kristýna 92
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Ševčíková Kristina 92
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Charvát Šimon 92
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Fiala Matouš 93
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Husáková Soňa 93
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Ji Jia Xiang 93
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Kruchina Jiří 93
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Piroutek Ondřej 93
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Solfronková Veronika 94
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Pohanková Anežka 94
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Podlipná Kateřina 94
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Matula Filip 94
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Juna Jaroslav 94
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Bílý Fabián 95
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Ječmínek Adam 95
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Kartusek Aleš 95
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Novotný Tomáš 95
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Vácha Marek 95
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Vrána Ondřej 96
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Sonnevend Jakub 96
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Navara Albert 96
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Kleveta Jan 96
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Čmel Martin 96
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Koten Matěj 97
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Křenovský Štěpán 97
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Petrů Tadeáš 97
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Šimon Ondřej 97
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Svoboda Martin 97
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Vitula Ondřej 98
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Vařecha Vojtěch 98
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Sluková Karolína 98
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Novotný Martin 98
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Musilová Matylda 98
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Budai Marek 99
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Krejcarová Klára 99
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Landsperský Jakub 99
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Novotná Eliška 99
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Vestfálová Lada 99
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Smieško Michal 100
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Potůček Jan 100
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Petrach Ondřej 100
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Mareš Jan 100
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Kolář Daniel 100
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Kunovský David 101
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Nehyba Martin 101
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Rabel Tomáš 101
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Rumian Jakub 101
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Uramová Šárka 101
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Prášek Antonín 102
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Ožana Hynek 102
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Němeček Vít 102
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Moravec Jan 102
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Michnová Kristýna 102
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Ahmed Mohammed 103
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Čáp Karel Josef 103
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Formánek David 103
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Formánek Tomáš 103
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Oujeský Pavel František 103
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Sulík Matěj 104
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Kuffová Magdalena 104
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Hrdina Tomáš 104
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Geissel Filip 104
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Belanová Barbora 104
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Gucký Dominik 105
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Klásek Kryštof 105
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Krpec Filip 105
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Leňko David 105
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Tereza Pavlisková 105
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Smola Jakub 106
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Moučka Ondřej 106
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Koudelka Max 106
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Jung Vincent 106
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Dospěl Jiří 106
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Havel Jan 107
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Jankovský Leonard 107
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Jochec Pavel 107
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 malcharcziková Klára 107
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Nerodilová Markéta 107
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Švrček Jakub 108
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Šigut Václav 108
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Morys Dalibor 108
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Kudělková Dorota 108
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Gistingerová Jana 108
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Svatek Jakub 109
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Steiner Dominik 109
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Serédi David 109
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Kleinhampl Ondřej 109
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Bělohlávek Michal 109
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Adam Jan 110
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Šedivá Kristýna 110
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Švarc Vojtěch 110
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Žoha Jan 110
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Žohová Kateřina 110
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Vojtěch Sviták 111
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Štěpán Metlík 111
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Josef Patka 111
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 František Světnický 111
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Denisa Mentlíková 111
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Burketová Adéla 112
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Hlaváčková Natálie 112
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Hoffmannová Alena 112
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Korbel Jan 112
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Šotolová Petra 112
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Trávníčková Jana 113
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Šlachta Cyril František 113
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Skalický Jiří 113
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Raška Michal Jan 113
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Chodura Pavel 113
26155281 Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Na Cikorce 2166 Praha 4 PSČ: 14300 Hanáčková Magdalena 114
26155281 Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Na Cikorce 2166 Praha 4 PSČ: 14300 Hepner Alexander 114
26155281 Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Na Cikorce 2166 Praha 4 PSČ: 14300 Honys Matyáš 114
26155281 Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Na Cikorce 2166 Praha 4 PSČ: 14300 Johanis Lukáš 114
26155281 Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Na Cikorce 2166 Praha 4 PSČ: 14300 Plesník Tomáš 114
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Šenk Šimon 115
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Poláková Andrea 115
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Mitrofanov Daniel 115
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Kasha Kryštof Ivan 115
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Bakule Adam Vojtěch 115
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Hopp David 116
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kohutová Tereza 116
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Krpcová Adéla 116
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kuča Jan 116
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Vokálová Eliška 116
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Mraček Jáchym 117
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Kment Martin 117
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Kafka Jakub 117
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Bosák Viktor 117
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Bergerová Diana 117
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Dunda Andrej 118
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Gaydukov Aleksandr 118
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Sedláček Tobiáš 118
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Svoboda Tomáš 118
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Szaffner Otakar 118
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Vojtek Lukáš 119
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Suchánková Barbora 119
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Gemrot Richard 119
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Frnková Kateřina 119
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Frenn Sammy John 119
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Hegenbart Radek 120
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Mareček Nikolas 120
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Nikoleni Lukáš 120
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Péc Jaromír 120
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Srba Stanislav 120
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Záhorová Alexandra 121
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Schwarz Ivo 121
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Laštůvková Barbora 121
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Furiš Lukáš 121
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Drápalová Simona 121
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Langer Adalbert 122
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Miko Štefan 122
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Prosecká Kateřina 122
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Ryba Tadeáš 122
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Sitař Radim 122
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Zábranský David 123
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Vladař Dominik 123
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Řežáb Jiří 123
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Klečka Michal 123
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Janovský Tobiáš 123
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Dobiáš Marek 124
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Froněk Ladislav 124
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Janda Lukáš 124
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Razakowská Nikola 124
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Řezníček Matouš 124
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Všaha Adam 125
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Löffelmann Radek 125
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Kodl Filip 125
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Hájek Sebastian 125
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Frank Pavel 125
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Pražák Albert 126
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Opočenský Jan 126
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Lapuník David 126
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Jásek Dan 126
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Hrdonka Matěj 126
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Fojtík Jan 127
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Hlávka Ondřej 127
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Kuricová Klára 127
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Mohelský Ladislav 127
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Novotný Petr 127
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Kubáň Václav 128
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Košťálová Natálie 128
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Janíková Tereza 128
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Foltynová Michaela 128
00842753 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ Hladnovská 1332 Ostrava PSČ: 71000 Adamovská Anežka 128
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Fuksík Vojtěch 129
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Hanke Vojtěch 129
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Kurzica David 129
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Mušálek Jakub 129
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Rychlý Lukáš 129
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Szotkowski Vojtěch 130
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Římek Marcel 130
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Pomsár Jakub 130
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Gacek Albert 130
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Bujok Martin 130
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Bergerová Adéla 131
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Hladký Petr 131
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Janoušek Jonáš 131
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Knotková Lenka 131
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Skoumal Pavel 131
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Skřivan Vojtěch 132
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Schmidtmayer Jan 132
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Radová Karolína 132
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Nováková Aneta 132
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Janiska Petr 132
16977246 SOŠ a SOU Dubská 967 Kladno PSČ: 27203 Andrée Dominik 133
16977246 SOŠ a SOU Dubská 967 Kladno PSČ: 27203 Chvojka Simon 133
16977246 SOŠ a SOU Dubská 967 Kladno PSČ: 27203 Cinger Jan 133
16977246 SOŠ a SOU Dubská 967 Kladno PSČ: 27203 Harigel Jan 133
16977246 SOŠ a SOU Dubská 967 Kladno PSČ: 27203 Krejcha Ondřej 133
25147846 EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o. Roztylská 1860 Praha 4 PSČ: 14800 Zemánek Oliver 134
25147846 EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o. Roztylská 1860 Praha 4 PSČ: 14800 Tretera Adam 134
25147846 EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o. Roztylská 1860 Praha 4 PSČ: 14800 Lapeš Tomáš 134
25147846 EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o. Roztylská 1860 Praha 4 PSČ: 14800 Černoghorský Václav 134
25147846 EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o. Roztylská 1860 Praha 4 PSČ: 14800 Beggs Tobias 134
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Čmereka Filip 135
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Studnička Jiří 135
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Vimmerová Andrea 135
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Vlášková Nikola 135
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Voss Jakub Christian 135
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Židová Viktorie 136
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Skálová Julie 136
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Lipold Jan 136
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Hendrychová Sára Marta 136
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Boháč Ladislav 136
00845370 Střední škola elektrotechnická Tyršova 781 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Cvrček Tobiáš 137
00845370 Střední škola elektrotechnická Tyršova 781 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Krejčiřík Vojtěch 137
00845370 Střední škola elektrotechnická Tyršova 781 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Lukáš Jiří 137
00845370 Střední škola elektrotechnická Tyršova 781 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Samiec Jan 137
00845370 Střední škola elektrotechnická Tyršova 781 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Stoklásek Jan 137
61716693 Gymnázium tř. Spojenců 907 Otrokovice PSČ: 76502 Pavlíková Aneta 138
61716693 Gymnázium tř. Spojenců 907 Otrokovice PSČ: 76502 Pavelka Karel Prokop 138
61716693 Gymnázium tř. Spojenců 907 Otrokovice PSČ: 76502 Kostková Lenka 138
61716693 Gymnázium tř. Spojenců 907 Otrokovice PSČ: 76502 Hasíková Alexandra 138
61716693 Gymnázium tř. Spojenců 907 Otrokovice PSČ: 76502 Blahušová Eliška 138
75129507 Obch.akad.,Hotel.škola a Střed.odb.škola Zborovská 519 Turnov PSČ: 51101 Bukvic Ondřej 139
75129507 Obch.akad.,Hotel.škola a Střed.odb.škola Zborovská 519 Turnov PSČ: 51101 Batoň Matěj 139
75129507 Obch.akad.,Hotel.škola a Střed.odb.škola Zborovská 519 Turnov PSČ: 51101 Batlička Daniel 139
75129507 Obch.akad.,Hotel.škola a Střed.odb.škola Zborovská 519 Turnov PSČ: 51101 Andrásiová Aneta 139
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Vašinová Johana 139
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Tržilová Adéla 139
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Pecha Karel 139
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Matějek Lukáš 139
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Kašpárek Patrik 139
75129507 Obch.akad.,Hotel.škola a Střed.odb.škola Zborovská 519 Turnov PSČ: 51101 Horáčková Žaneta 139