Tabulka výsledků:

Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Albrecht Václav 1 5326
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Zlámal Šimon 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Bobek Lukáš 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Čada Petr 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Kožíšek David 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Průšek Jáchym 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Seneši Filip 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Ulrich Jakub 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vorel Tomáš 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vrba Tomáš 1
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Chromjak Štefan 2 4823
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Sušil Jakub 2
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Mozga Jan 2
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Novotný Tomáš 2
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Strnad Jiří 2
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Novák Vít 2
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Huml Ondřej 2
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Pasovský Jan 2
47067641 Základní škola, Příbram - Březové Hory Prokopská 337 Příbram PSČ: 26101 Tita Petr 3 4605
47067641 Základní škola, Příbram - Březové Hory Prokopská 337 Příbram PSČ: 26101 Huňa Kevin 3
47067641 Základní škola, Příbram - Březové Hory Prokopská 337 Příbram PSČ: 26101 Bálek Marek 3
47067641 Základní škola, Příbram - Březové Hory Prokopská 337 Příbram PSČ: 26101 Macek Michal 3
47067641 Základní škola, Příbram - Březové Hory Prokopská 337 Příbram PSČ: 26101 Mareš Petr 3
47067641 Základní škola, Příbram - Březové Hory Prokopská 337 Příbram PSČ: 26101 Deml Ondřej 3
47067641 Základní škola, Příbram - Březové Hory Prokopská 337 Příbram PSČ: 26101 Lojín Alex 3
47067641 Základní škola, Příbram - Březové Hory Prokopská 337 Příbram PSČ: 26101 Šustr Dominik 3
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Verfel Ladislav 4 4505
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Bartoš Daniel 4
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Dušák Josef 4
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Hárovník Vojtěch 4
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Palovčík Oskar 4
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Svata Milan 4
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Šmejkal Dan 4
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Varadi Karel 4
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Schovánek Jakub 5 4434
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Nosek Martin 5
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Krtek Filip 5
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Tkadlec Ondřej 5
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Jaroš Michal 5
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Bartoš David 5
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Škrland Daniel 5
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Volf Jakub 5
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Synek Jan 6 4229
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Slavík Vojtěch 6
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Pernica Vojtěch 6
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Novák Jaromír 6
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Materna Radek 6
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Mareš Adam 6
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Kučera Šimon 6
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Hořejš Albert 6
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Horák Ondřej 6
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Dohanič Roman 6
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Výborný David 6