Tabulka výsledků:

Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Souček Jaroslav 1
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Novotný Daniel 1
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Jareš Ondřej 1
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Šperling Adam 1
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Fořtík Daniel 1
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Carska Patrik 1
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Pucherna Jakub 1
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Stojka Michal 1
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Helebrant Ondřej 1
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Křivohlavý Jakub 2
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Jurčák Jiří 2
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Krupna Ondřej 2
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Dudek Martin 2
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Holka Matěj 2
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Limberský Jakub 2
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Chudina Bořek 2
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Zeman Matouš 3
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Matuš Vlastimil 3
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Šticha Samuel 3
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Vondráček Vojtěch 3
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Veselý Matěj 3
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Pavlas David 3
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Tesner Čeněk 3
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Ebert Jakub 3
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Daňsa Lukáš 3
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Švábík Matin 3
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Dufek Jakub 4
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Vondráček Lukáš 4
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Hřebík Lukáš 4
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Nevečeřal Vít 4
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Mentlík Leoš 4
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Hora Martin 4
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Rouče Robert 4
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Kokoška Adam 4
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Závěrka Šimon 4
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Černý Radim 5
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Janík Adam 5
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Kadlec Ondřej 5
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Kalazi Filip 5
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Kelner Petr 5
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Kobík Vladimír 5
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Svoboda Martin 5
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Švec Daniel 5
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Tichý Tomáš 5
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Provazník Michal 5
46773312 Základní škola Boženy Němcové 873 Litoměřice PSČ: 41201 Bartyzal Matyáš 6
46773312 Základní škola Boženy Němcové 873 Litoměřice PSČ: 41201 Dioszegi Michal 6
46773312 Základní škola Boženy Němcové 873 Litoměřice PSČ: 41201 Kožešník Daniel 6
46773312 Základní škola Boženy Němcové 873 Litoměřice PSČ: 41201 Málek Adam 6
46773312 Základní škola Boženy Němcové 873 Litoměřice PSČ: 41201 Prchlík Ondřej 6
46773312 Základní škola Boženy Němcové 873 Litoměřice PSČ: 41201 Sladký Petr 6
46773312 Základní škola Boženy Němcové 873 Litoměřice PSČ: 41201 Vokálek Miroslav 6
47326409 Základní škola U Stadionu 1028 Most PSČ: 43401 Bartoš Lukáš 7
47326409 Základní škola U Stadionu 1028 Most PSČ: 43401 Vlk David 7
47326409 Základní škola U Stadionu 1028 Most PSČ: 43401 Holý Miroslav 7
47326409 Základní škola U Stadionu 1028 Most PSČ: 43401 Peroutka Jan 7
47326409 Základní škola U Stadionu 1028 Most PSČ: 43401 Gerelttur Usukhbayar 7
47326409 Základní škola U Stadionu 1028 Most PSČ: 43401 Kuda Filip 7
46789758 Základní škola akademika Heyrovského 4539 Chomutov PSČ: 43003 Beck David 8
46789758 Základní škola akademika Heyrovského 4539 Chomutov PSČ: 43003 Havlín Václav 8
46789758 Základní škola akademika Heyrovského 4539 Chomutov PSČ: 43003 Hrůza Matyáš 8
46789758 Základní škola akademika Heyrovského 4539 Chomutov PSČ: 43003 Husinecký Vojtěch 8
46789758 Základní škola akademika Heyrovského 4539 Chomutov PSČ: 43003 Chmelík Martin 8
46789758 Základní škola akademika Heyrovského 4539 Chomutov PSČ: 43003 Malecký Lukáš 8
46789758 Základní škola akademika Heyrovského 4539 Chomutov PSČ: 43003 Nahodil Lukáš 8
46789758 Základní škola akademika Heyrovského 4539 Chomutov PSČ: 43003 Velička Petr 8