Tabulka výsledků:

Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) - krajské kolo (Královéhradecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49290649 Základní škola 17. listopadu 178 Malé Svatoňovice PSČ: 54234 Matěják Marek 1
49290649 Základní škola 17. listopadu 178 Malé Svatoňovice PSČ: 54234 Hruška Roman 1
49290649 Základní škola 17. listopadu 178 Malé Svatoňovice PSČ: 54234 Tesař Luděk 1
49290649 Základní škola 17. listopadu 178 Malé Svatoňovice PSČ: 54234 Sommer Tomáš 1
49290649 Základní škola 17. listopadu 178 Malé Svatoňovice PSČ: 54234 Kostka Filip 1
49290649 Základní škola 17. listopadu 178 Malé Svatoňovice PSČ: 54234 Frýba Filip 1
49290649 Základní škola 17. listopadu 178 Malé Svatoňovice PSČ: 54234 Tuchyňa Ivan 1
49290649 Základní škola 17. listopadu 178 Malé Svatoňovice PSČ: 54234 Krivák Kevin 1
49290649 Základní škola 17. listopadu 178 Malé Svatoňovice PSČ: 54234 Burkoň Ondřej 1
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Praus Michal 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Čížek Vojtěch 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Knap Lukáš 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Zámečník Ondřej 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Špirka Michal 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Melichar Teodor 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Papež Robin 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Kubišta Kryštof 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Šimera Jakub 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Grim Filip 2
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Havel Milan 3
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Jedlan Marek 3
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Sidor Adam 3
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Kramár Milan 3
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Lequin André Antonio 3
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Novák Jakub 3
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Sklenář Pavel 3
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Ficenec David 3
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Wolf Jakub 3
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Háněl Tomáš 3
70879150 Základní škola K. V. Raise Komenského 95 Lázně Bělohrad PSČ: 50781 Janák Jakub 4
70879150 Základní škola K. V. Raise Komenského 95 Lázně Bělohrad PSČ: 50781 Froš Martin 4
70879150 Základní škola K. V. Raise Komenského 95 Lázně Bělohrad PSČ: 50781 Barochovský Vít 4
70879150 Základní škola K. V. Raise Komenského 95 Lázně Bělohrad PSČ: 50781 Pour Lukáš 4
70879150 Základní škola K. V. Raise Komenského 95 Lázně Bělohrad PSČ: 50781 Lejdar Ludvík 4
70879150 Základní škola K. V. Raise Komenského 95 Lázně Bělohrad PSČ: 50781 Lelek Jan 4
70879150 Základní škola K. V. Raise Komenského 95 Lázně Bělohrad PSČ: 50781 Keller Jan 4
70879150 Základní škola K. V. Raise Komenského 95 Lázně Bělohrad PSČ: 50781 Bajer Vojtěch 4
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Čeřovský Adam 5
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Tepera Ondřej 5
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Hanzl Jaroslav 5
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Stančo Dominik 5
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Jarolímek David 5
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Glos Filip 5
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Doležal Adam 5
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Zivr Josef 5
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Štauber Jan 6
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Moravec Jan 6
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Plachetka Vojtěch 6
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Hájek Jan 6
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Markov Štěpán 6
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Ciran Michal 6
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Paleček Jan 6
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Košárko Adam 6
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Tomáš Robert 6
75015498 Základní škola Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Dvořák Adam 6