Tabulka výsledků:

Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Bačina Tomáš 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hofman Jan 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hojný Martin 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Javůrek Tomáš 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Křováček Matěj 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Petrtýl Lukáš 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Solnička Patrik 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vrabec Matouš 1
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Zalas Michal 1
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Svoboda Michal 2
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Bodanský Daniel 2
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Bonka Josef 2
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Burger Jan 2
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Káninský Jaroslav 2
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Pácal Šimon 2
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Pácal Vojtěch 2
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Pavlík Mojmír 2
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Scholz Tobiáš 2
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Soukal Lukáš 2
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Netrašil Jakub 3
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Matoušek Filip 3
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Liszok Vladislav 3
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Ovesný Adam 3
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Herčík Lukáš 3
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Větrovský Petr 3
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Brůžek Václav 3
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Peštál Adam 3
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Červášek Daniel 3
43776752 Základní škola Rabasova 821 Slaný PSČ: 27401 Říčka Jiří 3
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Škoda Jaroslav 4
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Krajč Ondřej 4
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Vít Milan 4
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Kaštánek Ondřej 4
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Fojtík Martin 4
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Hrouda Adam 4
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Slaba František 4
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Košler Jan 4
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Kellner Robert 4
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Kučera Adam 4
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Todt Miroslav 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Štefl Michael 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Rejzl Pavel 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Pánek Václav 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Landsinger Alan 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Kopecký Martin 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Hanzl Matouš 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Urban David 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Bodlák Dominik 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Čeněk Vratislav 5
75033330 Základní škola Stará Boleslav Jungmannova 164 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Černý David 5
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Biskup Jaroslav 6
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Dočkal Jakub 6
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Hrudka Ondřej 6
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Hylas Erik 6
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Jordán Martin 6
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Joska Jiří 6
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Mareček Jan 6
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Palata Štěpán 6
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Sáss Jan 6
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Zábranský Tobiáš 6