Tabulka výsledků:

Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Hospodka Šimon 1
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Majet Tomáš 1
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Polák Denis 1
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Štrympl Marek 1
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Krejčík Michal 1
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Lefler Filip 1
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Vacata Jakub 1
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Smotana Filip 1
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Hloušek Kryštof 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Hrdlička Pavel 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Charvát Radek 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Kolodziej Tomáš 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Köste David 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Kříž Martin 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Lána Matyáš 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Polívka Dominik 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Růžička Martin 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Trnovec Michal 2
65639669 Základní škola Edisonova 1732 Teplice PSČ: 41501 Trojáček Ladislav 2
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Rottenborn Jan 3
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Přibyl Lukáš 3
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Franc Matěj 3
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Martínek Alois 3
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Schorsch Jan 3
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Gajdoš Jan 3
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Štěrba Ondřej 3
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Štrébl Jan 3
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Bartoška Matěj 3
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Bartoška Daniel 3
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Drazinský Jakub 4
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Edl Daniel 4
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Horák Adam 4
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Jindra Miroslav 4
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Mašek Lukáš 4
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Kluďák Tomáš 4
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Kozel Daniel 4
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Sedlák Jiří 4
61357421 Základní škola Komenského alej 749 Žatec PSČ: 43801 Šalda Daniel 4
46773606 Základní škola Jungmannova 660 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Fefrčík Jan 5
46773606 Základní škola Jungmannova 660 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Fidler Jakub 5
46773606 Základní škola Jungmannova 660 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Jehl Tomáš 5
46773606 Základní škola Jungmannova 660 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Lacko Šimon 5
46773606 Základní škola Jungmannova 660 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Rauchfuss Jonatan 5
46773606 Základní škola Jungmannova 660 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Skokan Zdeněk 5
46773606 Základní škola Jungmannova 660 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Škrabal Antonín 5
46773606 Základní škola Jungmannova 660 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Vlček Tomáš 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Hoffinger Nicolan 6
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Csider Dominik 6
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Žižka Michal 6
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Bušina Matěj 6
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Čepek Martin 6
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Saufflet Patrik 6
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Primas Daniel 6
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Parchomenko Ondřej 6
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Suk Petr 6
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Pekař Vítek 7
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Lžíčař Matěj 7
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Havrkal Jakub 7
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Tran Karel 7
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Krupička Petr 7
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Tůma Jakub 7
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Skála David 7
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Tichý Ondřej 7
72743735 Základní škola Kamenická 1145 Děčín PSČ: 40502 Šátek Rostislav 7
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Gregor Štěpán 8
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Chotěborský Pavel 8
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Konečný Jakub 8
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Lavička Jakub 8
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Šeba Marcel 8
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Pohl Jan 8
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Venglář Josef 8
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Pavlíček Filip 8
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Smetánka Jakub 8