Tabulka výsledků:

Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Procházková Nela 1
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Bodnarová Hana 1
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Štemberová Veronika 1
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Lapáčková Radana 1
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Vlková Tereza 1
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Lamačová Tereza 1
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Piálková Michaela 1
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Přibylová Anna 1
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Vidrichová Hana 1
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Fikesová Aneta 1
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Hlaváčková Michaela 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Dvořáková Denisa 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Bartůňková Tereza 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Chrastinová Emílie 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Zápotočná Adéla 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Fraňková Natálie 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Svobodová Patricie 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Jírová Eliška 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Klasnová Tereza 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Zemková Martina 2
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Levčíková Adéla 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Hájková Štěpánka 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Belková Viktorie 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Šlegrová Sára 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Maxová Karolína 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 48663786 Viktorie 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Oskarová Simona 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Suchá Natálie 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Sombergová Jana 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Rothanzlová Helena 3
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Poláková Simona 3
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Karhánková Valentýna 4
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Sipeticová Sophie 4
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Grillová Radka 4
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Týčová Sára 4
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Knorová Emma 4
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Trešlová Nela 4
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Varyšová Marie 4
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Kantoříková Klára 4
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Měkutová Klára 4
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Janáková Karolína 4
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Vaculíková Natálie 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Bělíčková Klára 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Hrnčířová Kristýna 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Loubrová Eliška 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Matějková Zuzana 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Nejedlá Lucie 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Pacltová Kristýna 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Smetanová Aneta 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Trnová Šárka 5
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Zbíralová Karolína 6
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vernerová Adéla 6
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Štanderová Claudia 6
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Stránská Natálie 6
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Kredbová Michaela 6
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Horáková Zuzana 6
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hašlarová Tereza 6
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Habová Veronika 6
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Dytrychová Tereza 6
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Židová Radka 6