Tabulka výsledků:

Florbal (kategorie IV. CH) - krajské kolo (Zlínský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Nerušil Kryštof 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Ležatka David 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Horák Filip 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Kandrnál Jakub G 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Daníček Ondřej 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Ondrůšek Jakub 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Nevařil Jakub 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Man Karel 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Ležatka Martin 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Kouřil Erik 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Zlámal Dennis 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Maleňák Tomáš 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Novotný Dominik 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 Brauner Martin 1
70932328 Základní škola Za Humny 1420 Uherský Brod PSČ: 68801 David Jaroslav 1
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Pujin Alexandr 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Nevařil Zdeněk 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Marčík Dominik 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Mareš Lukáš 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Tulach Jan 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Štefka Ondřej 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Kopecký Petr 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Fagulec Matěj 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Brázdil Tomáš 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Hanák Šimon 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Rybenský Ondřej 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Štourač Adam 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Bartoň Lukáš 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Vanča Adam 2
75020220 Základní škola Mánesova Mánesova 908 Otrokovice PSČ: 76502 Poslt Sebastian 2
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Slovák Lukáš 3
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Pobořil Lukáš 3
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Stodůlka Lukáš 3
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Plandor Petr 3
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Němec Jáchym 3
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Vaigl Matěj 3
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Kubín Adam 3
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Siner René 3
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Tkadlec Jaroslav 3