Tabulka výsledků:

Minikopaná (kategorie IV. CH) - krajské kolo (Jihočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Mach David 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Hák Tomáš 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Špaček Adam 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Pastier Erik 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Svatek Pavel 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Hora Vojtěch 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Česák Jakub 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Turek Jan 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Zach Martin 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Bastl Libor 1
00581585 Základní škola Máj I M. Chlajna 1319 České Budějovice PSČ: 37005 Kapinus Jan 1
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Balogh Jiří 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Carda Robert 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Hrdlička Štěpán 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Kašpírek Jakub 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Královský Aleš 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Prajzler Tomáš 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Smola Jakub 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Brom Patrik 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Kozák Jakub 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Čibera Gustav 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Souhrada Martin 2
70943150 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Čelakovského 24 Písek PSČ: 39701 Václavík Petr 2
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Dvořák Vítězslav 3
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Matoušek Martin 3
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Vavřík Jan 3
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Krejčí Lukáš 3
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Zuska Marcel 3
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Paletář Jan 3
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Stach Jan 3
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Hung Trinh Quang 3
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Kliment Robin 3
47259132 Základní škola T. G. Masaryka 1. máje 268 Vimperk PSČ: 38501 Kliment Adam 3
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Steiner Jiří 4
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Virostek Matěj 4
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Farkaš Denis 4
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Hrašný Martin 4
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Furbach Patrik 4
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Macht Max 4
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Houdek Filip 4
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Žilák Filip 4
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Široký Kristian 4
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Cimrhanzlová Edita 4
60084731 Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 186 Horní Planá PSČ: 38226 Sobek Maxmilián 5
60084731 Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 186 Horní Planá PSČ: 38226 Ryneš Radek 5
60084731 Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 186 Horní Planá PSČ: 38226 Ondráček Marek 5
60084731 Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 186 Horní Planá PSČ: 38226 Domin Jakub 5
60084731 Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 186 Horní Planá PSČ: 38226 Kastenmejer Vojtěch 5
60084731 Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 186 Horní Planá PSČ: 38226 Urban Tomáš 5
60084731 Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 186 Horní Planá PSČ: 38226 Heřmanský Maxim 5
60084731 Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 186 Horní Planá PSČ: 38226 Kováč Vít 5
60084731 Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 186 Horní Planá PSČ: 38226 Weiss Filip 5
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Cícha Filip 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Dvořák Jan 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Fuka Adam 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Mejta Jakub 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Merxbauer David 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Písařík David 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Koloušek Radek 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Tůma Dominik 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Stuchlík Jakub 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Čítek Kamil 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Matoušek Filip 6
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Kellner Aleš 6