Tabulka výsledků:

Minikopaná (kategorie IV. CH) - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Havelka Ondřej 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Růžička Patrik 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Valenta Filip 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Malishevskyy Vadim 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Doležal Kristián 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Kučera Martin 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Prokeš Milan 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Rožínský Jiří 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Chilingaryan Gor 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Mládek Petr 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Cittnar Aleš 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Špaček Šimon 1
70435839 Základní škola Bednářova 496 Brno PSČ: 61900 Vantuch Simon 1
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Portík Tomáš 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Klimeš Jiří 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Zimmerman Patrik 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Bastl Petr 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Prokeš Kryštof Paul 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Murányi Michal 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Kománek Daniel 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Aujeský Radim 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Gottvald Daniel 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Formánek Martin 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Hrabovský Marek 2
42660556 Základní škola Purkyňova 308 Vyškov PSČ: 68201 Bureš Alexandr 2
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Koziuk Daniel 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Valášek Matyáš 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Bakaj Petr 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Bartůněk Pavel 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Navrátil Tomáš 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Navrátil Mikuláš 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Surovec Lukáš 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Štancl Petr 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Hamza Jiří 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Švejkar Marek 3
45671311 Základní škola Mládeže 1000 Znojmo PSČ: 66902 Šuba Pavel 3