Tabulka výsledků:

Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) - krajské kolo (Jihočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Kašša Jakub 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Hána David 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Brus Ondřej 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Kupka Filip 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Šíma Matěj 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Knězek Nikolas 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Prokeš Karel 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Voldřich Josef 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Němec Libor 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Pohlodko Jan 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Kovalčík Jan 1
70970441 ZŠ Nová Včelnice, příspěvková organizace Školní 414 Nová Včelnice PSČ: 37842 Strašíková Karolína 1
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Klouček Matyáš 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Šťastný Jan 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Slava Václav 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Kubík Michal 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Šebek Adam 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Vavřinec Lukáš 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Voneš Jakub 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Donda Jakub 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Herma Petr 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Jiroušek Dasvid 2
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Kos Jakub 2
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Baďura Vítězslav 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Bisso Jonáš 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Vácha Martin 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Novák Cristiano 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Friedel Robin 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Lojík Matěj 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Král Vojtěch 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Pelikán Vojtěch 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Bican Viktor 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Hnyk Jonáš 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Žlábek Jakub 3
70943125 Základní škola E. Beneše a MŠ Mírové nám. 1466 Písek PSČ: 39701 Drbohlav Jakub 3
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Růžička David 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Kutil Vojtěch 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Molhanec David 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Kabelka Miroslav 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Kochta Jakub 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Podolský Michael 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Soulek Viktor 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Krátký Lukáš 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Trávníček Tomáš 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Jiřík Tomáš 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Kotýnek Jan 4
00581623 Základní škola a Základní umělecká škola Lidická 315 Zliv PSČ: 37344 Štifter Viktor 4
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Štván Jakub 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Hrdlička Zbyněk 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Bilík Lukáš 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Šperlín Adam 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Kysil Ihor 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Panuška Vít 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Ročovský Jan 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Rowbotham Thomas 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Šefčík Denis 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Rod Miroslav 5
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Vršecký Matěj 5
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Plášil Marek 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Schneider David 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Dumyshynets Nazar 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Niedl David 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Švéda Šimon 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Hejda Ondřej 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Gyori Karel 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Hurda Filip 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Lefan Filip 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Cvach Václav 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Marek Václav 6
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Wolfl Jáchym 6
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Pátek Sebastian 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Musil Vojtěch 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Velek Tomáš 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Pánek Šimon 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Kosmata Pavel 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Kubinec Filip 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Čermánová Viktorie 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Škopek Jindřich 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Košina Matyáš Radovan 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Mašín Matyáš 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Čužna Vít 7
47258365 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Kostnická 227 Husinec PSČ: 38421 Suchanský Oliver 7