Tabulka výsledků:

Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Baštýř Petr 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Škoda Vlastimil 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Doubek Ondřej 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Hubka Filip 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Beran Luděk 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Kowalewski Matyáš 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Herák Josef 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Hruška Lukáš 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Horák Jan 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Brož Šimon 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Dragoun Mirek 1
72744057 Základní škola a Mateřská škola Na Pěšině 330 Děčín PSČ: 40505 Erneker Thomas 1
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Dvořák Martin 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Vavřín Miroslav 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Sochorová Hana 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Vasiljevič Marko 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Weinert Daniel 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Starý Mikuláš 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Kelíšek Jakub 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Froš Štěpán 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Kadlec Matěj 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Zdvořák Patrik 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Pták Tomáš 2
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Cinková Karolína 2
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Dovolil Ondřej 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Čítek Lukáš 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Avenarius Samuel 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Šafařovský Jan 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Salava Jan 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Fiala Matěj 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kovář Ondřej 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Wanke Patrik 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Staněk Karel 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Pechar Tomáš 3
44553226 Základní škola Mírová 2734 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Pavlík Michal 3
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Benda Tomáš 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Trembač Antonín 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Šarboch Adam 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Ho Van Loc 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Kuti Mathias 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Ajvazi Zlatko 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Kříž Jan 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Fronc Vladimír 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Vlášek Josef 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Honzajk Petr 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Liška Oldřich 4
46770038 Základní škola Aloise Klára Polské lidové armády 11 Úštěk PSČ: 41145 Javůrek Petr 4
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Netolička Martin 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Kšána Martin 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Bártík Dominik 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Červencl Vojtěch 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Niče Jakub 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Horn Jakub 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Hamsa Ladislav 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Mandák Vratislav 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Le Martin 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Novotný Miroslav 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Chilo Matyáš 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Polatová Natálie 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Pokorný Denis 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Šmejc Pavel 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Zuda Štěpán 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Koršo Tomáš 5
47326239 Základní škola Zdeňka Štěpánka 2912 Most PSČ: 43401 Hlaváček Martin 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Vodička Ondřej 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Kohut Pavel 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Ujček Emil 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Rykl Jan 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Krasňanský Kristián 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Fedič Samuel 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Beluš Patrik 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Lukašík Dalibor 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Sauflet Roman 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Bauer Karel 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Rameš Filip 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Milo Patrik 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Karchňák Radim 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Zoubek Ondřej 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Kaiser Martin 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Kubík Filip 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Kotecki Michal 5
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Reitmayer Tommy 5
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Sedláček Tomáš 5