Tabulka výsledků:

Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Kolář Jan 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Kabátek Daniel 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Larionov Petr 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Benca Ivan 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Nožička Marek 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Ryšavý Michal 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Vodička Tobiáš 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Najman Daniel Milan 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Fejt Jan 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Vítek Kryštof 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Šterba David 1
68975147 Základní škola Dobiášova 851 Liberec PSČ: 46006 Netušil Kryštof 1
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Klain Milan 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Štrauch Bořek 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Hájek Jakub 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Bažant Jakub 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Beran Petr 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Fanta Josef 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Vertéši Jan 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Kraus Daniel 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Vilímek Roman 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Vele Radek 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Bičík Jan 2
00855049 Základní škola Žižkova 518 Turnov PSČ: 51101 Pavlata Tadeáš 2
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Zoufalý Tomáš 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Pařík Lukáš 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Janoušek Drahoš 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Rylich Jan 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Hrňa Vohtěch 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Procházka Vojtěch 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Hanka Matěj 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Pastorek Štěpán 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Pittner Jiří 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Eliáš Marek 3
48283011 Základní škola a Mateřská škola Sídliště pod Ralskem 572 Mimoň PSČ: 47124 Bruce Hellier 3