Tabulka výsledků:

Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) - krajské kolo (Královéhradecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Forche Adam 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Kubíček Jan 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Martinec Tomáš 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Holeček Vojtěch 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Koblása Patrik 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Jedlinský Martin 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Čapek Daniel 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Luňák Jiří 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Nechuta Marek 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Málek Šimon 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Jarkovský Pavel 1
70156611 Základní škola Komenského 95 Vamberk PSČ: 51754 Kvasnička Matěj 1
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Hrbek Kryštof 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Winterová Marie 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Schánělová Helena 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Bohatá Barbora 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Hofman Lukáš 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Stejskal František 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Andrusiv Michal 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Kuchař Tomáš 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Antuš Andrej 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Melša Vojtěch 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Seip Matyáš Sebastián 2
62694987 Základní škola Štefánikova 566 Hradec Králové PSČ: 50011 Kříž Michal 2
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Vojtěchová Thea 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Pincáková Anna 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Vančák Václav 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Jakl Adam 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Mervart Vít 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Doležal Lukáš 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Mizera Petr 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Ptáček Tomáš 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Lokvenc Ondřej 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Zlámal Petr 3
70154287 Základní škola Příkopy 1186 Náchod PSČ: 54701 Vlček Josef 3
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Bezstarosti Jakub 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Stránský Jakub 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Nosek František 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Podzimek Pavel 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Krátký Karel 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Menšík Bohuslav 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Rubáš Jan 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Prausová Žaneta 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Sůrová Nikola 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Trybenekr Jiří 4
60114011 Základní škola a Mateřská škola Pecka 38 Pecka PSČ: 50782 Sůra Matěj 4
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Baláž Jakub 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Křemenský Štěpán 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Kudlej Štěpán 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Kudlej Radim 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Petrův Vojtěch 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Fér Denis 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Kubo Denis 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Cihlář Dan 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Pavlík Tadeáš 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Křivský Jakub 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Nácal Štěpán 5
64201139 Základní škola Rudolfa Frimla 816 Trutnov PSČ: 54101 Korbel David 5