Tabulka výsledků:

Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) - krajské kolo (Pardubický)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Polách Richard 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Šušol Michal 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Laky Tadeáš 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Koenčný Lukáš 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Škývara David 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Milota Štěpán 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Trnka Adam 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Feit Dominik 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Vojta Vojtěch 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Němec Dominik 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Růžička Erik 1
49328280 Základní škola Felberova 669 Svitavy PSČ: 56802 Coufal Štěpán 1
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Kábele Jakub 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Černý Vojtěch 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Kučera Jan 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Machytka Jan 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Novák Dominik 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Mach Štěpán 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Pavlík Šimon 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Prostřední Jakub 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Izák Tomáš 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Kosolap Adam 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Poláček Matyáš 2
70888116 Základní škola U Stadionu 756 Chrudim PSČ: 53703 Kopecký Adam 2
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Beran Jan 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Marek Jakub 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Macháček Dan 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Pusztai Radim 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Suldovský Šimon 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Šotola Adam 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Pecháček Alex 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Beran Matěj 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Šilar Robin 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Večeř Martin 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Faltejsková Denisa 3
70990221 Základní škola Horní Čermná 128 Horní Čermná PSČ: 56156 Macháček Michal 3