Tabulka výsledků:

Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Jelínková Ema 1 6235
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Krajčová Tereza 1
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Kocourková Nikola 1
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Vilímková Nicole 1
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Mozgová Eliška 1
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Faltýnková Tereza 1
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Frajbišová Adéla 1
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Machová Tereza 1
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Nyžniková Vanda 1
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Stříbrská Eliška 2
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Pilařová Julie 2
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Pavelková Tereza 2
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Macáková Kateřina 2
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Lejdušková Rozálie 2
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Hassmannová Tereza 2
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Cívková Daniela 2
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Brichtová Adéla 2
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Berková Lenka 2 6010
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Tůmová Kateřina 2
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Dragounová Eliška 3
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Bláhová Lucie 3
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Staňková Martkéta 3 5876
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Chrastinová Julie 3
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Chrastinová Claudie 3
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Klemšová Simona 3
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Pekařová Ema 3
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Remišová Anna 3
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Zatloukalová Natálie 3
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Vágnerová Adéla 4 5553
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Ovčačíková Natálie 4
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Nováková Dominika 4
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Luňáková Nikola 4
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Koníčková Ela 4
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Kolmanová Lenka 4
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Gottfriedová Eliška 4
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Adámková Monika 4
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Versteefová Rosalia 4
70877572 Základní škola Žižkov Kremnická 98 Kutná Hora PSČ: 28401 Novotná Kateřina 4
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Zarycká Barbora 5
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Kolářová Veronika 5
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Košťáková Anna 5
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Kožušková Natálie 5
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Králová Nikola 5
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Milerová Veronika 5
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vávrová Nela 5 5487
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Sedláková Kateřina 5
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Pošepná Karolína 5
75034034 Základní škola a Mateřská škola Jilemnického 1152 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Petrtýlová Dora 5
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Vejrychová Nikola 6 5447
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Kučerová Karolína 6
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Vágnerová Nikola 6
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Volfová Estella 6
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Zídková Magdaléna 6
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Ottlová Táňa 6
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Dosoudilová Michaela 6
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Čechová Magdaléna 6
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Svobodová Laura 6