Tabulka výsledků:

Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Trojanová Barbora 1
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Tlapáková Karolína 1
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Tran Thuy Nhi 1
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Šulcová Marie 1
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Vápeníková Laura 1
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Švitorková Adéla 1
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Mänzelová Barbora 1
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Radová Michaela 1
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Šmidrkalová Luciána 1
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Veselková Adéla 1
44555229 Základní škola Vinařská 1016 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Balínová Nicola 2
44555229 Základní škola Vinařská 1016 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Pyšná Lucie 2
44555229 Základní škola Vinařská 1016 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Slavíčková Anna 2
44555229 Základní škola Vinařská 1016 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Pospíšilová Šárka 2
44555229 Základní škola Vinařská 1016 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Jungwirtová Tereza 2
44555229 Základní škola Vinařská 1016 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Mošničková Adéla 2
44555229 Základní škola Vinařská 1016 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Zajícová Gabriela 2
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Čermáková Lucie 3
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Krausová Kateřina 3
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Čápová Marie 3
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Černá Sára 3
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Štréblová Klára 3
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Dvorščáková Jitka 3
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Mikulková Natálie 3
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Řádová Eliška 3
47326204 Základní škola Jakuba Arbesa 2454 Most PSČ: 43401 Studentová Valentýna 3
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Kindlová Jiřina 4
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Hofstetterová Liliana 4
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Leitermannová Ellen 4
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Rollingerová Nela 4
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Palanská Barbora 4
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Kopecká Laura 4
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Zajícová Kateřina 4
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Štěpánková Kateřina 4
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Kadavá Lucie 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Šuterová Nela 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Kiliková Lucie 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Tomiová Aneta 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Nováková Kristýna 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Kawanová Kateřina 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Hudcová Tereza 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Freibergová Adéla 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Hrabětová Barbora 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Kalošová Kateřina 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Riedlová Adéla 5
61357332 Základní škola a Mateřská škola Jižní 2777 Žatec PSČ: 43801 Šlehoberová Klára 5
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Kušnírová Veronika 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Pěkná Veronika 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Bubíková Nela 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Havlová Martina 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Pittnerová Natálie 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Cesarová Eliška 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Kohoutová Anna 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Dörflová Eliška 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Stachová Viktorie 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Laudová Nikola 6
44226241 Základní škola Hluboká 150 Ústí nad Labem PSČ: 40331 Fišerová Natálie 6
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Kormundová Veronika 7
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Hejnová Eliška 7
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Ustrnulová Jana 7
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Hojdarová Štěpánka 7
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Barcalová Kristýna 7
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Hoňková Tereza 7
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Plašilová Michaela 7
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Krulichová Kateřina 7
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Bučková Adéla 8
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Bučková Zuzana 8
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Dohleová Tereza 8
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Ledvinová Bára 8
00830232 Městské gymnázium a Základní škola Krušnohorská 1675 Jirkov PSČ: 43111 Kadlecová Míša 8