Tabulka výsledků:

Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) - krajské kolo (Královéhradecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Štěrbová Agáta 1
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Mulačová Amélie 1
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Moníková Bára 1
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Urbancová Bára 1
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Regentová Emily 1
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Kuběnová Andrea 1
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Ducháčová Ema 1
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Mičánková Veronika 1
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Smutná Tereza 1
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Šteflová Dominika 1
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Novotná Amálie 2
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Hanušová Tereza 2
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Jelínková Michaela 2
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Hálová Sabina 2
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Jansová Klára 2
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Staňková Karolína 2
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Melišová Johana 2
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Pihýrová Žaneta 2
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Valentová Stella 2
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Švecová Petra 2
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Vavřenová Tereza 3
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Coblová Veronika 3
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Naumanová Karolína 3
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Baťková Anežka 3
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Páslerová Barbora 3
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Špačková Barbora 3
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Brátová Tereza 3
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Frýbová Tereza 3
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Grčková Štěpánka 3
49290576 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 662 Rtyně v Podkrkonoší PSČ: 54233 Malá Gabriela 3
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Smolíková Kateřina 4
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Machová Adéla 4
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Tříšková Vanda 4
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Kirschner Tereza 4
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Kovaříková Daniela 4
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Dědková Kamila 4
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Kovaříková Marie 4
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Babáková Amálie 4
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Havelková Kateřina 4
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Plevová Barbora 4
70926662 Základní škola Boženy Němcové Husovo náměstí 352 Jaroměř PSČ: 55101 Dostálová Andrea 5
70926662 Základní škola Boženy Němcové Husovo náměstí 352 Jaroměř PSČ: 55101 Suchá Denisa 5
70926662 Základní škola Boženy Němcové Husovo náměstí 352 Jaroměř PSČ: 55101 Hejznarová Aneta 5
70926662 Základní škola Boženy Němcové Husovo náměstí 352 Jaroměř PSČ: 55101 Pecháčková Tereza 5
70926662 Základní škola Boženy Němcové Husovo náměstí 352 Jaroměř PSČ: 55101 Součková Tereza 5
70926662 Základní škola Boženy Němcové Husovo náměstí 352 Jaroměř PSČ: 55101 Schönegerová Anna 5
70926662 Základní škola Boženy Němcové Husovo náměstí 352 Jaroměř PSČ: 55101 Horáčková Markéta 5
70926662 Základní škola Boženy Němcové Husovo náměstí 352 Jaroměř PSČ: 55101 Štveráková Karolína 5
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Slezáková Štěpánka 6
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Čtvrtečková Anna 6
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Weber Eva 6
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Jelínková Natálie 6
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Macháčková Denisa 6
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Hejcmanová Anna 6
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Štětinová Kateřina 6
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Krahulcová Tereza 6