Tabulka výsledků:

Fotbal (kategorie V. CH) - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Baloun Pavel 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Rosenbaum Jakub 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Khaur David 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Sapoušek Jan 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Vrbka Ondřej 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Žák Robin 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Koutecký Jan 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Havlín Richard 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Rokoš Jan 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Volkman Ondřej 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Vaněk Jan 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Grund Tomáš 1
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Stini Petr 1
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Varchol Jan 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Zezula Roman 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Slavíček Matěj 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Dobiáš David 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Studnička Zdeněk 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Pocner Vladislav 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Černohlávek Lukáš 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Rusňák Denis 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Beránek Marek 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Hora Vojtěch 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Halada Michal 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Holouš Dominik 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Hyťka Jan 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Janouš Adam 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Kuchař Jakub 2
46773762 VOŠ a SOŠ Špindlerova třída 690 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Možný Patrik 2
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Pešek Míra 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Kryl Milan 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Kurcin Matěj 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Čermák Filip 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Kozák Jan 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Bohó Petr 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Loukota Tomáš 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Lastovka Karel 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Cicko Tomáš 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Tykal Tomáš 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Minařík Danny 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Duchoň Jakub 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Kavický Petr 3
00125423 Střední škola technická Dělnická 21 Most PSČ: 43401 Klíč Pavel 3
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Štipský Jaroslav 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Skalický David 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Chroust Tomáš 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Fiedler Pavel 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Matulka Bedřich 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Serafín Daniel 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Turek Jaroslav 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Zeman Karel 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Rygar Radim 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Hüsch Radim 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Berger Tomáš 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Braun Marek 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Fišer Josef 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Peremský Václav 4
14450488 SŠ lodní dopravy a technických řemesel Dělnická 825 Děčín PSČ: 40502 Nygrín Vojtěch 4
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Reischel Ondřej 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Horák Radek 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Hanuš Petr 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Strádal Václav 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Budka Vojtěch Matyas 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Pták Jan 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Foltýn Michal 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Novotný Dominik 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Novák Petr 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Pták Matěj 5
18385061 SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická Čelakovského 250 Ústí nad Labem PSČ: 40007 Dvořák Martin 5