Tabulka výsledků:

Volejbal (kategorie V. CH) - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Lank Matouš 1
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Šťástka Matyáš 1
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vlk Matyáš 1
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Procházka Petr 1
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kovář Pavel 1
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Koranda Tomáš 1
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Novák Daniel 1
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Pokorný Matěj 1
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vašš Petr 1
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Švestka Václav 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Soper Jan 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Vaněček Jan 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Češka Ondřej 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Stehlík Matěj 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Hrabák Ondřej 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Poft Michal 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Šidlo Jan 2
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Huňát Adam 3
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Gaier Jakub 3
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Kovář Ondřej 3
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Heřt Richard 3
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Jirásek Milan 3
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Rus Pavel 3
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Fišer Filip 3
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Klán David 3
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Dohnal Ondřej 3
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Sapoušek Jiří 4
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Šucha Adam 4
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Pham David 4
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Paul Pavel 4
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Krippel Milan 4
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Sehak Radek 4
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Mužík Matěj 4
61357294 OA a SOŠ zemědělská a ekologická Studentská 1354 Žatec PSČ: 43801 Král Rudolf 5
61357294 OA a SOŠ zemědělská a ekologická Studentská 1354 Žatec PSČ: 43801 Vaněk Roman 5
61357294 OA a SOŠ zemědělská a ekologická Studentská 1354 Žatec PSČ: 43801 Pinkr Petr 5
61357294 OA a SOŠ zemědělská a ekologická Studentská 1354 Žatec PSČ: 43801 Mács Matěj 5
61357294 OA a SOŠ zemědělská a ekologická Studentská 1354 Žatec PSČ: 43801 Koutník Marek 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Hodek Lukáš 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Habel David 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Hlinka Viktor 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Bíba Tomáš 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Mansfeld Matěj 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Pazourek Jaroslav 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Valenta Petr 5
61357294 OA a SOŠ zemědělská a ekologická Studentská 1354 Žatec PSČ: 43801 Vajda Igor 5