Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Plzeňský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Ptáček Michal 1
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Tláskalová Kateřina 1
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Fořt Jakub 1
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Štochlová Tereza 2
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Polívková Tereza 2
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Voříšek Jiří 2
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Procházka Jakub 3
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Náhlovský Jan 3
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Kalous Matyáš 3
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Zosinčuková Tereza 4
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Hřebejková Barbora 4
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Mudrová Kateřina 4
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Hanzalíková Kateřina 5
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Kotal Jakub 5
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Selnerová Tereza 5
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Kacerovská Barbora 6
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Strych Lukáš 6
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Majerová Lenka 6
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Balážová Lucie 7
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Fikrtová Kristýna 7
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Helgetová Kristýna 7
61781797 Střední škola zemědělská a potravinářská Národních mučedníků 141 Klatovy PSČ: 33901 Šilhánová Kristýna 8
61781797 Střední škola zemědělská a potravinářská Národních mučedníků 141 Klatovy PSČ: 33901 Fencl Matěj 8
61781797 Střední škola zemědělská a potravinářská Národních mučedníků 141 Klatovy PSČ: 33901 Smejkal Martin 8
68783728 Střední odborná škola Benešova 508 Stříbro PSČ: 34901 Michalová Michaela 9
68783728 Střední odborná škola Benešova 508 Stříbro PSČ: 34901 Syrový David 9
68783728 Střední odborná škola Benešova 508 Stříbro PSČ: 34901 Dančišák Erik 9