Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Paulík Petr 1
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Klimeš Milan 1
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Volejník Ondřej 1
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Čermáková Helena 2
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Schmiedová Kateřina 2
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Ducháčková Iveta 2
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Sojková Eliška 3
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Špička Jan 3
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Landsmannová Anna 3
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Borisjuková Kateřina 4
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Zelenková Aneta 4
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Kloučková Simona 4
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Poloprutská Lucie 5
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Šimáňová Doubravka 5
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Linková Klára 5
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Pikous Matouš 6
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Schoř Jiří 6
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Bielik František 6
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Štoková Pavla 7
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Junová Natálie 7
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Ebrahimi Adam 7
46748067 Gymnázium, příspěvková organizace Mládeže 884 Frýdlant PSČ: 46401 Šedivá Klára 8
46748067 Gymnázium, příspěvková organizace Mládeže 884 Frýdlant PSČ: 46401 Dedecius Damián 8
46748067 Gymnázium, příspěvková organizace Mládeže 884 Frýdlant PSČ: 46401 Vlková Soňa 8
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Šebestová Valerie 9
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Fanta Vít 9
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Vavera Vojtěch 9