Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Čermák Filip 1998 1
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava - Poruba PSČ: 70800 Raška Martin 1999 2
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Kopfová Lenka 2000 3
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava - Poruba PSČ: 70800 Škrobánek Jiří 1998 4
00602159 Gymnázium Olgy Havlové M. Majerové 1691 Ostrava - Poruba PSČ: 70800 Pískovský Vít 1998 5
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74311 Tížková Bára 1999 6
62331558 Gymnázium J. A. Komenského Havířov PSČ: 73601 Karch Šimon 1999 7
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74311 Nábělek Jiří 1999 8
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 25 Ostrava PSČ: 72804 Jankov Alexandr 1999 9
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Domes Jakub 1999 10
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74311 Waloszek Damian 1998 11
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kaňáková Natálie 1999 12
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74311 Svatošová Michaela 2001 13
00842737 Gymnázium Volgogradská 6a Ostrava - Zábřeh PSČ: 70030 Mielec Jaromír 1997 14
00842745 Gymnázium Fr. Hajdy 34 Ostrava - Hrabůvka PSČ: 70030 Bajger Adam 1997 15
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Lisníková Soňa 1998 16
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Vašíček Vojtěch 1999 17
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Dehner Ondřej 2000 18
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Horina Ondřej 1998 19
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava - Poruba PSČ: 70800 Hrbáčová Daniela 1998 20
70999252 Základní škola Otická Opava PSČ: 74601 Chwistek Karel 2001 21
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Bujnovská Ludmila 1998 22
00601675 Gymnázium a SOŠ Palackého 50 Nový Jičín PSČ: 74111 Kutálek Jan 1998 23
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Neugebauer David 1998 24
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná - Nové Město PSČ: 73506 Golasowski Martin 1998 25
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Lukovicsová Petra 1999 26
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Monsport Jakub 1998 27
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Novotný Cyril 1999 28
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Diasová Michaela 1998 29
00601390 Gymnázium Komenského Třinec PSČ: 73961 Kantor Tomáš 1999 30
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 7 Hlučín PSČ: 74811 Kastowský Štěpán 1998 31
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Kozlová Martina 2001 32
47813148 Střední průmyslová škola stavební Mírová 3 Opava PSČ: 74666 Krystynová Tereza 1999 33
00601675 Gymnázium a SOŠ Palackého 50 Nový Jičín PSČ: 74111 Kutálková Šárka 1998 34
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná - Nové Město PSČ: 73506 Pieczona Jan 1999 35
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Procházka Zdeněk 1999 36
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Šimeček Vít 2001 37
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Valík Ondřej 1998 38
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Wittek David 1998 39
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Zemanová Jana 2000 40