Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Vlasák Jonáš 1998 1
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Babák Adam 1999 2
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Lišková Barbora 1997 3
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Havelka Kryštof 1998 4
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Nohejlová Martina 1998 5
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480 Brzobohatá Hana 1998 6
61894427 Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401 Surgota Josef 1998 7
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Němcová Klára 1999 8
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Fleischhans Richard 1999 9
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601 Stýblová Barbora 1999 10
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Procházková Jana 1999 11
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Polčíková Veronika 1998 12
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Zandlová Vanda 1998 13
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28840 Zajíc František 1997 14
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Pecka Štěpán 1997 15
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs n.L.-St.Boleslav PSČ: 25050 Pilařová Berenika 1999 16
61894427 Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401 Deáková Anna 1998 17
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Požár Borek 2000 18
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27853 Daňková Karolína 1997 19
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601 Hejnarová Marie 1998 20
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Kvadrová Lenka 1998 21
49535013 SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29040 Studecký Jan 1998 22
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Kostková Tereza 1997 23
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Kotrbatá Karolína 1998 24
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480 Veberová Martina 1999 25
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Vladyka Ondřej 1998 26
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28626 Váňová Eliška 1998 27
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs n.L.-St.Boleslav PSČ: 25050 Vokálová Karolína 1999 28
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Tomečková Magdaléna 1998 29
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27853 Novák Jan 1997 30
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Doležal Kryštof 1998 31
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Tichá Anna 1999 32
49535013 SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29040 Jonáš Martin 1997 33
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Šťastná Karolína 1998 34
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Červenka Ondřej 1998 35
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227 Hůlková Dominika 1998 36
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Jozífek Miroslav 1997 37
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28626 Veľasová Adriana 1998 38
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Šťastná Kateřina 1998 39
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Zvěřinová Adéla 1999 40
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Semlerová Tereza 1999 41
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Březina Štěpán 1998 42
47019697 Gymnázium J. A. Komenského Komenského nám. 209 Nové Strašecí PSČ: 27180 Kozlík Jiří 1998 43
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Zwettler Aleš 1999 44
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227 Slaba Adriana 1999 45
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28840 Štípková Dana 1998 46
49535013 SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29040 Píchová Kateřina 1998 47