Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Albrechtová Ema 1999 1
61894427 Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401 Cinertová Kamila 2000 2
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27853 Nehasilová Martina 2000 3
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Heger Karel 2001 4
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Bury Slavomír 2000 5
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Brixi Kateřina 2000 6
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Poncar Ondřej 2000 7
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Neühofer Jakub 2000 8
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Lísková Šárka 2001 9
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Behner Albert 2000 10
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601 Gregůrková Marie 2000 11
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Jandová Klára 2000 12
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27853 Maříková Michaela 2000 13
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Slabá Lenka 1999 14
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Marešová Zuzana 1999 15
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Rajfková Lucie 2001 16
72081422 Gymnázium Komenského 141 Hostivice PSČ: 25301 Nainar Adam 2001 17
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227 Jelínek Jan 1999 18
47019697 Gymnázium J. A. Komenského Komenského nám. 209 Nové Strašecí PSČ: 27180 Dundr Matěj 1999 19
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Potočiarová Hana 2000 20
49535013 SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29040 Vaňousková Adéla 2000 21
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Gottvald Matouš 2001 22
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Hanusová Anna 2000 23
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Hodíková Lucie 1999 24
61100404 Gymnázium pod Svatou Horou Balbínova 328 Příbram II PSČ: 26181 Jobek Štěpán 1999 25
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Karban Šimon 2001 26
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28840 Růžička Jakub 2000 27
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Váchová Kristina 1999 28
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Zelenka Jiří 2000 29
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs n.L.-St.Boleslav PSČ: 25050 Richterová Marie 2001 30
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs n.L.-St.Boleslav PSČ: 25050 Sobek Ondřej 2000 31
61388947 Střední zemědělská škola Zápská 302 Brandýs n.L.-St.Boleslav PSČ: 25001 Skalová Linda 2000 32
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Tiažarová Jolana 2000 33
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Šmachová Natálie 2000 34
61100404 Gymnázium pod Svatou Horou Balbínova 328 Příbram II PSČ: 26181 Šlauf Jan 2000 35
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227 Prchal Libor 2000 36
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Bíglová Klára 2000 37
61388947 Střední zemědělská škola Zápská 302 Brandýs n.L.-St.Boleslav PSČ: 25001 Voxová Barbora 1999 38
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Bíglová Pavla 2001 39
72081422 Gymnázium Komenského 141 Hostivice PSČ: 25301 Mayerová Eliška 2000 40
49535013 SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29040 Trojan Martin 2000 41
61894427 Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401 Kerpl Matěj 1999 42
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28840 Králová karolína 2000 43
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Císařová Eliška 2000 44
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Coubalová Anna 2000 45
61664651 Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Svobodová Jana 2000 46
49797999 Střední zemědělská škola Sadová 1234 Čáslav PSČ: 28601 Hampová Markéta 1999 47
61664651 Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Boučková Dominika 2000 48
49797999 Střední zemědělská škola Sadová 1234 Čáslav PSČ: 28601 Podlipná Kristýna 2000 49