Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Schauerová Hana 1
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Malinská Nikola 1
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Sztoláriková Adéla 1
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Pospíšilová Gabriela 2
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Ducháčková Iveta 2
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Dašek Martin 2
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října 2707 Česká Lípa PSČ: 47006 Přívratská Kristýna 3
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října 2707 Česká Lípa PSČ: 47006 Štefko Jiří 3
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října 2707 Česká Lípa PSČ: 47006 Čermáková Lucie 3
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Marková Anežka 4
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Perutková Mirka 4
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Lusková Bianka 4
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Mazurová Klára 5
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Musilová Barbora 5
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Baráthová Klára 5
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Cerman Jakub 6
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Janáč Vojtěch 6
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Šťastná Hana 6
00828840 Gymnázium, příspěvková organizace Letná 263 Mimoň PSČ: 47124 Křemenová Adéla 7
00828840 Gymnázium, příspěvková organizace Letná 263 Mimoň PSČ: 47124 Novotná Sarah 7
00828840 Gymnázium, příspěvková organizace Letná 263 Mimoň PSČ: 47124 Koštejnová Adéla 7
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Šimáňová Doubravka 8
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Poloprutská Lucie 8
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Linková Klára 8
00828840 Gymnázium, příspěvková organizace Letná 263 Mimoň PSČ: 47124 Kratochvílová Jana 9
00828840 Gymnázium, příspěvková organizace Letná 263 Mimoň PSČ: 47124 Žlebčíková Kateřina 9
00828840 Gymnázium, příspěvková organizace Letná 263 Mimoň PSČ: 47124 Krčma František 9
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Vízner Matyáš 10
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Šimek Tony 10
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Karpíšek Matěj 10
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Ivanka Kryštof 11
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Stašák Martin 11
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Radostný Filip 11
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října 2707 Česká Lípa PSČ: 47006 Nováková Kateřina 12
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října 2707 Česká Lípa PSČ: 47006 Ferdan Matěj 12
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října 2707 Česká Lípa PSČ: 47006 Klepačová Michaela 12