Tabulka výsledků:

Celostátní matematická soutěž žáků SOŠ kategorie VII - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Cingel Jiří 1 Vítěz
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Železný Petr 2 Vítěz
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Pospíchal Jan 3 Vítěz
25261991 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradecká 1151 Hradec Králové PSČ: 50003 Plodek Adam 4 Vítěz
61386774 Obchodní akademie Vinohradská Vinohradská 1971 Praha 2 PSČ: 12000 Simonov Dmitry 5 Vítěz
46747982 SPŠ stavební, příspěvková organizace nám. Sokolovské 264 Liberec PSČ: 46001 Chvalina Daniel 6 Úspěšný řešitel
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Kašný Jakub 7 Úspěšný řešitel
00559466 Střední průmyslová škola stavební Kudelova 1855 Brno PSČ: 66251 Kabadelová Michaela 8 Úspěšný řešitel
62331515 Střední průmyslová škola Žižkova 1818 Karviná PSČ: 73301 Rusková Marie 9 Úspěšný řešitel
49864688 VOŠ sklář. a SŠ, příspěvková organizace Wolkerova 316 Nový Bor PSČ: 47301 Bočková Markéta 10 Úspěšný řešitel
14450470 SPŠ a SOU Pelhřimov Friedova 1469 Pelhřimov PSČ: 39301 Tulach Jiří 11 Úspěšný řešitel
00601624 VOŠ, SOŠ a SOU Husova 1302 Kopřivnice PSČ: 74221 Štramberský Jan 12
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Vlk Petr 13
00559415 SPŠ a VOŠ Sokolská 366 Brno PSČ: 60200 Skoupý Martin 14
62331566 SPŠ stavební Kollárova 1308 Havířov PSČ: 73601 Lokos Ondřej 15
00843105 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Obchodní akademie Mohelnice Gen. Svobody 183 Mohelnice PSČ: 78985 Douša David 16
49778161 Obchodní akademie náměstí T. G. Masaryka 1530 Plzeň PSČ: 30100 Hrubý Jakub 17
48895598 VOŠ a SPŠ Studentská 761 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Simon Jakub 18
60116820 Vyšší odborná škola a SPŠ Pod Koželuhy 100 Jičín PSČ: 50601 Vancl David 19
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Jindra Daniel 20
00555878 Hotelová škola, Obchodní akademie a SPŠ Benešovo náměstí 604 Teplice PSČ: 41501 Kos Jan 21
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Lorenc David 22
00476919 Střední škola spojů a informatiky Bydlinského 2474 Tábor PSČ: 39002 Carboch David 23
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Richtr Ondřej 24
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Adamovský Jakub 25
15062848 SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 Dvořák Daniel 26
49314866 VOŠ a SŠ technická Habrmanova 1540 Česká Třebová PSČ: 56002 Urban Michal 27
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Kwiczala Zbyszek 28
60371731 OA , VOŠ a Jazyková škola s právem SJZ Nádražní 22 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Hozza Michael 29
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Zedník Matěj 30
70837872 Obchodní akademie Dušní Dušní 1083 Praha 1 PSČ: 11000 Ludrynská Jaroslava 31
60116820 Vyšší odborná škola a SPŠ Pod Koželuhy 100 Jičín PSČ: 50601 Kňourek Daniel 32
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Vaněk Lukáš 33
70259925 Střední průmyslová škola Havlíčkova 377 Přerov PSČ: 75002 Zádrapa Jan 34
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Málek Jakub 35
00559415 SPŠ a VOŠ Sokolská 366 Brno PSČ: 60200 Seidler Filip 36
60061863 SPŠ strojní a stavební Komenského 1670 Tábor PSČ: 39002 Lachout Ondřej 37
60061863 SPŠ strojní a stavební Komenského 1670 Tábor PSČ: 39002 Grela Filip 38
00128198 Střední průmyslová škola Otrokovice tř. Tomáše Bati 1266 Otrokovice PSČ: 76502 Geržová Vendula 39
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Kadlec Martin 40
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Holubec Matěj 41
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Hošťálek Jan 42
62331566 SPŠ stavební Kollárova 1308 Havířov PSČ: 73601 Michalík Jiří 43
48283142 SPŠ, příspěvková organizace Havlíčkova 426 Česká Lípa PSČ: 47001 Bláhová Magda 44
70259941 SPŠ stavební Komenského sady 257 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Fiurášková Lucie 45
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Lisý Daniel 46
00601624 VOŠ, SOŠ a SOU Husova 1302 Kopřivnice PSČ: 74221 Škrobák Ivo 47
00566438 Obchodní akademie a SOU Kollárova 1669 Veselí nad Moravou PSČ: 69801 Hruník Ondřej 48
60371731 OA , VOŠ a Jazyková škola s právem SJZ Nádražní 22 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Budík Miroslav 49
00669709 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Poděbradská 1247 Karlovy Vary PSČ: 36001 Plzáková Nikola 50