Tabulka výsledků:

Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Vala Jonáš 1
47813083 OA a SOŠ logistická Hany Kvapilové 1656 Opava PSČ: 74601 Ondrašík Daniel 2
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Ivanova Martina 3
60884711 Obchodní akademie T. G. Masaryka Komenského 522 Kostelec nad Orlicí PSČ: 51741 Danielka Jakub 4
70837872 Obchodní akademie Dušní Dušní 1083 Praha 1 PSČ: 11000 Silný Ferdinand 5
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Tichota Kristian 6
00601381 SPŠ, OA a JŠ s PSJZ 28. října 1598 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Skotnica Ondřej 7
60076046 Obchodní akademie Husova tř. 1849 České Budějovice PSČ: 37001 Golas Michal 8
60116935 Masarykova obchodní akademie 17. listopadu 220 Jičín PSČ: 50601 Slavíková Sabina 9
60116935 Masarykova obchodní akademie 17. listopadu 220 Jičín PSČ: 50601 Surovka Dušan 10
60337320 Obchodní akademie Sokola-Tůmy 402 Český Těšín PSČ: 73701 Lysáček Jan 11
00559261 Gymnázium a Obchodní akademie Součkova 500 Bučovice PSČ: 68501 Bělohoubek Matěj 12
62690221 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Komenského 77 Nový Bydžov PSČ: 50401 Ilić Ratko 13
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Johanovský Lukáš 14
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Tingel Samuel 15
60076046 Obchodní akademie Husova tř. 1849 České Budějovice PSČ: 37001 Kolářová Kateřina 16
61386774 Obchodní akademie Vinohradská Vinohradská 1971 Praha 2 PSČ: 12000 Simonov Dmitry 17
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Kuzník Štěpán 18
48665746 Střední odborná škola Školní 145 Český Brod PSČ: 28220 Schovánek Daniel 19
70837872 Obchodní akademie Dušní Dušní 1083 Praha 1 PSČ: 11000 Le Štěpán 20
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Kratochvíl Štěpán 21
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Kalašová Nina 22
00577391 HŠ Vincenze Priessnitze a OA Jeseník Dukelská 680 Jeseník PSČ: 79001 Prokeš Michal 23
71341064 Gymnázium Suverénního řádu maltéz.rytířů Vítězslava Nováka 584 Skuteč PSČ: 53973 Jirovský Jonáš 24
00556807 Střední škola řemesel a služeb Ruská 147 Děčín PSČ: 40502 Barák Jakub 25
00602086 Obchodní akademie a VOŠ sociální Karasova 1140 Ostrava PSČ: 70900 Řehák Jan 26