Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Veselý Adam 1
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Veselých Mirtill 1 účast v NK jako Miriam Veselá
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Němcová Petra 1
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Krejčová Jana 2
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Karfíková Anna 2
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Hrabáčová Lucie 2
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Klitschová Natálie 3
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Chmelíková Tereza 3
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Hoang Bich Thuy 3
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Sochorová Kamila 4
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Francouzová Klára 4
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Hejná Kateřina 4
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Řezníková Johanka 5
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Kivader Martin 5
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Dobiáš Jaroslav 6
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Nguyen Viet Duc 6
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bechynský Vít 6
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Vogelová Eva 7
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Urbanczyková Kamila 7
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Hung Hoang Ngoc 7
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Filipská Kristýna 8
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Klepáčová Aneta 8
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Rejzková Lenka 8
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Zedníková Barbora 9
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Haincová Petra 9
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Kysela David 9
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Šulcová Viktorie 10
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Janda Lukáš 10
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Gaidarusová Anežka 10
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Lajblová Eliška 11
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Čuříková Eliška 11
47274620 Gymnázium Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Čuříková Michaela 11
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Gálová Karolína 12
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Koláříková Lucie 12
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Hájková Michaela 12
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Jahodová Jaroslava 13
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Helebrandtová Alice 13
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Gutzer Filip 13
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Janáčková Kamila 14
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Svobodová Tereza 14
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šimůnková Eliška 14
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Trojan Václav 15
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Kroutilová Tereza 15
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Kühnerová Eliška 15
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Ottel Martin 16
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Mokoš Jan 16
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Blažek Tomáš 16
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Dobiáš Marek 17
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Kopecká Michaela 17
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Voráčová Tereza 17
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Zajíček Radek 18
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Brůha Adam 18
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Klepáčová Markéta 19
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Lonková Vanda 19
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Krupičková Anna 19
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Schneiderová Adéla 20
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Chalupová Kateřina 20
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Racek Jakub 21
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vonka Theodor 21
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vajnar Tomáš 21
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Kutílek Vojtěch 22
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Nováková Anna 22
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Schneppová Jana 22
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Jeřábková Ivana 23
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Morávková Marie 23
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Janečková Natálie 23
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Púpalová Denisa 24
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Leštinová Barbora 24
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Kučerová Michaela 24
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Hodek Lukáš 25
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Bučková Tereza 25
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kučerová Hana 26
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kočová Kateřina 26
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Růžička Petr 26